Дію закордонних паспортів громадян України не припинятимуть

Нещодавно Державна міграційна служба України повідомила, що у лютому 2023 року оновлено програмне забезпечення.

Через це у транслітерації в написанні імен та прізвищ громадян в ID-картці та закордонному паспорті з'явились розбіжності та закордонний паспорт автоматично визнавався недійсним.

Але сьогодні стало відомо, що анулювати паспорти через неправильну транслітерацію передумали. Голова Державної міграційної служби Наталія Науменко повідомила, що процес анулювання зупинено, а дію тих паспортів, які вже анулювалися у зв'язку з цим, відновлено (або найближчим часом буде відновлено).

Перевірити, чи дійсна ID-картка чи закордонний паспорт можна на сайті ДМС «Перевірка недійсних документів» (https://dmsu.gov.ua/services/nd.html ).

Якщо у вас виникли питання щодо документів за кордоном, ви можете звернутися до консульств та посольств або відділів «Паспортного сервісу» за кордоном, які працюють у 4 містах Польщі (Варшава, Краків, Ґданськ, Вроцлав), у Туреччині (Стамбул), Словаччині (Братислава) та Чехії (Прага). Адреси можна знайти на сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/news/dms/13813.html

Якщо у вас паспорт громадянина України старого зразка, варто звернути увагу на транслітерацію при оформленні ID-картки у майбутньому.

Більше новин з тегом #В світі

Норвезькі судновласники замовляють більше суден, оскільки простої скорочуються

Незважаючи на геополітичну напруженість, зростання інфляції та підвищення процентних ставок, Норвезька асоціація судновласників (NSA) описує загалом оптимістичну картину у своєму десятому Морському огляді 2023.

Великобританія встановила мінімальну заробітну плату для моряків

23 березня Великобританія завершила роботу над новим законом, який зобов'язує судноплавні компанії, що працюють у британських портах, забезпечувати рівень оплати праці моряків відповідно до законодавства про мінімальну заробітну плату в країні, незалежно від національності екіпажу або компанії-оператора.

Історія «контейнеризації»: простота та економічність

«Контейнеризація» морських перевезень змінила наше життя таким чином, що ви навіть не можете собі уявити.

Судноплавна галузь: Таблиця показників діяльності держав прапора 2022/2023

ICS опублікувала щорічну таблицю показників діяльності держав прапора судноплавної галузі, в якій підкреслюється, що кількість держав прапора, звітуючих про стандарти праці моряків, збільшилася на 25% порівняно з минулим роком.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!