Людський фактор в морській автоматизації

11 квітня в Саутгемптоні, Великобританія, пройшла конференція «Людський фактор в морській автоматизації» за участю ПРМТУ і курсантів Національного університету «Одеська морська академія» та Херсонської державної морської академії. Організатором Конференції виступив Міжнародна рада морських роботодавців (IMEC).

Конференцію відкрили вітальні промови Голів Конференції та IMEC.

Порядок денний складався з чотирьох блоків питань, що обговорювалися. У першому блоці були розглянуті технологічні чинники: що таке автоматизація, як еволюціонували суднові процеси протягом останніх 70 років, і як вони зміняться до 2050 року, а також необхідність розробки системи рекомендацій правил використання MASS (A ship, to a varying degree, can operate independent of human interaction (IMO).

Другий блок був присвячений протиріччям, які існують в галузі на сьогоднішній день щодо автономного судноплавства. Зокрема, були розглянуті питання впливу автоматизації на сучасних моряків, їх підготовку і навчання, і те, яку загрозу для них представляє перехід суден на віддалене управління.

У третьому блоці виступів увага була зосереджена на перспективах і можливих наслідках автоматизації як для судноплавства в цілому, так і для окремих сегментів бізнесу.

Завершальним етапом порядку денного була панельна дискусія за участю курсантів НУ «ОМА», ХДМА і Warsash University, модераторами якої виступили Олег Григорюк (ПРМТУ) і Адам Льюїс (IMEC).

Більше новин з тегом #Моряки

Спільна кампанія з підвищення обізнаності курсантів, членів ПРМТУ, щодо гігієни зубів та ясен

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підтримує українських моряків і майбутніх фахівців галузі, втілюючи важливі соціальні ініціативи навіть у найскладніші часи.

Відпустка на берег: Малопоширена, коротка і під загрозою зникнення

У новому звіті ITF Seafarers' Trust і Всесвітнього морського університету (WMU) підкреслюється тривала відсутність відпусток на берег для моряків у всьому світі.

Пропозиції ПРМТУ схвалені Юридичним комітетом ІМО

Юридичним комітетом ІМО, 112-та сесія якого відбулася 24-28 березня, схвалені пропозиції ПРМТУ та Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, спрямовані на попередження випадків залишення моряків на суднах без допомоги судновласників (абандон).

Українські курсанти поспілкувалися з лідером ІМО

Однією з важливих складових успішного професійного становлення є спілкування з провідними особистостями, які формують тенденції розвитку галузі та визначають її майбутнє. Саме така можливість випала курсантам та студентам морських навчальних закладів України.

Дякуємо за звернення!