Будьте уважні до пропозицій про працевлаштування

Однією з найпоширеніших шахрайських схем є розсилання пропозицій про роботу у морі від імені відомих судноплавних компаній.

Як повідомляє ресурс ITFShipBeSure, черговий шахрай, який бажає нажитися на моряках, розсилає електронні листи з пропозиціями про працевлаштування від імені всім відомої V. Group. Так, на пошту морякам надходять листи від якогось Prateek Sharma з адрес careers@vshipsgroup.com та vgrouplimitedcareer@aol.com, где пропонується за певну плату пройти інтерв'ю онлайн. Але, за інформацією ITFShipBeSure, жодного відношення Prateek Sharma до компанії V. Group немає.

ПРМТУ вкотре застерігає моряків від листування із сумнівними роботодавцями. Рекомендуємо дуже уважно підходити до вивчення пропозицій про працевлаштування, так само як і до пошуку та аналізу інформації про компанію та судно.

Пам'ятайте, що ви завжди можете абсолютно безкоштовно отримати консультацію у Профспілці за телефоном (0482) 42 99 01 або написавши нам у соцмережах: https://www.facebook.com/MTWTU и https://www.instagram.com/mtwtu_itf_ukraine/

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ звернулося з відповідним листом до Міністра інфраструктури України

Шановні моряки!

ПРМТУ та партнери направили лист до КМУ

Щодо механізму надання морякам погодження на перетин кордону для роботи на суднах

Докласти всіх зусиль, щоб запобігти втраті робочих місць українськими моряками

Хорватські колеги підтримали українських моряків

Звернення Голови Европейскої федерації транспортників до міністрів інфраструктури ЕС

У статті «Війна та транспортники», нещодавно опублікованій на нашому сайті, ми висвітлили стратегічну важливість транспорту та усієї транспортної інфраструктури під час війни.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!