33 роки ПРМТУ — 33 роки єдності та сили!

Шановні спілчани!

Ми відзначаємо 33-річчя Профспілки робітників морського транспорту України. Це не просто дата, а можливість ще раз замислитися над тим, як далеко ми просунулися разом, і як багато ще можемо досягти.

Сьогодні ПРМТУ — це понад 80 тисяч спілчан: моряки, портовики, працівники морського транспорту, викладачі, курсанти та студенти морських навчальних закладів. Разом ми створили організацію, яка є не лише гарантом трудових прав, але й надійною опорою для тисяч сімей.


Зараз ми живемо у надзвичайно складний час. Війна поставила перед усіма нами нові виклики, але також відкрила нові горизонти для нашої єдності та солідарності. Вже понад три роки в умовах війни ми продовжуємо працювати безперервно, забезпечуючи допомогу тим, хто її найбільше потребує.


Наша Профспілка завжди була і залишається прикладом сили, згуртованості та відповідальності. Ми продовжуємо працювати, бо розуміємо: за нами стоять тисячі людей, які довіряють нам і вірять у нас.


Дякуємо кожному з вас. Саме завдяки вашій відданості, активності та небайдужості наша організація стала такою, якою вона є сьогодні.


Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, віри в наші сили та натхнення для нових звершень.


Ми віримо в майбутнє нашої країни, у її мирне небо та єдність. Разом ми досягнемо більшого — для наших сімей, нашої галузі, нашої держави.


Зі святом нас усіх! Разом до Перемоги!

Більше новин з тегом #Учні

Семінар як превентивний захід

В Національному університеті «Одеська морська академія» відбувся семінар з охорони праці. В ньому взяли участь представники Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області та Професійної спілки робітників морського транспорту України.

Виклики та добробут українських моряків: діяльність ПРМТУ в умовах війни

Голова ПРМТУ Олег Григорюк взяв участь у міжнародній конференції, присвяченій 25-річчю Морського інституту України.

Перші кроки в морську професію: ПРМТУ вітає курсантів

Молодь, яка тільки починає свою кар'єру, готуючись до викликів морської індустрії, знає, що ПРМТУ непохитно супроводжуватиме їх від перших кроків у навчанні до моменту успішного професійного зростання.

З Профспілкою твій шлях у професії стає впевненим

У Морському юніон центрі відбулася зустріч ПРМТУ з першокурсниками Навчально-наукового інституту морського права та менеджменту НУ «Одеська морська академія» Національний університет «Одеська морська академія».

Дякуємо за звернення!