$120 000 000 ITF повернула морякам за 3 роки

За останні три роки ITF повернула майже 120 млн. доларів США невиплаченої заробітної плати морякам

Інспектори Міжнародної федерації транспортників (ITF) зуміли домогтись виплати 118 529 663 доларів США заробітної плати морякам за період з 2020 по 2022 роки, свідчать дані, опубліковані у Всесвітній день моря. Лише у 2022 році морякам було виплачено понад 36 мільйонів доларів США.

У 2022 році моряки повідомили ITF про 2199 випадків порушення контракту, причому найпоширенішою причиною є невиплата заробітної плати.

«Ми пишаємося досягнутими результатами наших інспекторів, які змогли повернути майже 120 мільйонів доларів морякам протягом останніх трьох років. Але надто сумно те, що ми змушені вирішувати проблему невиплати зарплати взагалі. Ми хочемо, щоб всі моряки отримували свою оплату вчасно і в повному обсязі», - заявив Девід Хейндел, голова секції моряків ITF.

«Іноді власники суден можуть затримувати виплати, але інші можуть відкладати їх на довгі місяці. Інспектори ITF разом з нашими профспілками моряків і докерів завжди готові підтримати екіпаж у захисті своїх прав, де б вони не знаходилися».

У 2022 році інспектори ITF провели 8 667 інспекцій суден по всьому світу. 1 878 з них були у відповідь на дзвінки, електронні листи або повідомлення моряків про допомогу від ITF.

Ще 3 771 було проведено в рамках поточної системи регулярних інспекцій інспекторів, які гарантують, що судна під реєстрами зручних прапорів (FOC) дотримуються тих самих міжнародних стандартів, які очікуються від суден під національним прапором.

Президент ITF і голова секції докерів Педді Крамлін сказав: «Обмеження, пов’язані з пандемією, заблокували більшість наших інспекторів від посадки на судна, як це було до пандемії. Зараз ми спостерігаємо значне повернення до активних і регулярних перевірок суден під зручними прапорами – і все ще той самий рівень експлуатації. Це ще раз підкреслює проблемну сторону нашої галузі та необхідність збільшення кількості інспекцій ITF на користь моряків».

Незважаючи на події, що відбуваються в нашій країні, торік Інспектор ITF в Україні та ПРМТУ продемонструвала високі показники роботи: загальна сума поверненої морякам заборгованості із зарплати та компенсаційних виплат становила $1 627 162, з яких $637 526 - чиста заборгованість із заробітної плати, а $989 636 - виплачені сім'ям моряків компенсаційні кошти.

Про це на початку року ми писали на нашому сайті:

https://mtwtu.org.ua/news/robota-inspekcii-itf-v-ukraini-u-2022-roci

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!