З Днем моряка!

Шановні друзі,
Щиро вітаємо вас з Міжнародним Днем моряка!
Шановним морякам, котрі в даний час несуть вахту в морі, бажаємо міцного здоров'я, ясного неба та легкої роботи.
А дружинам, котрі завжди підтримують, дбають про сімейний затишок та чекають вдома довгими місяцями - ми щиро бажаємо сил та витримки. Нехай та турбота і безмежна любов, яку ви даруєте чоловікам та дітям, повертається до вас кожного дня! Щастя, миру та добробуту вашим родинам!

More news with tag #Charity

Поддержка морских учебных заведений

Сегодня трудно сказать, когда отступит пандемия коронавируса, и все мы сможем вернуться к привычному образу жизни. Сейчас самое главное для каждого из нас - беречь здоровье и соблюдать все санитарные нормы, связанные с COVID-19.

ITF помог выкупить паспорта украинских моряков у турецкого отеля

Сегодня рано утром 6 моряков, брошенных недобросовестным посредником в городе Карасу (Турция), благополучно вернулись домой.

Допомога військовим морякам

10 квітня у місті Одеса Військово-Морським Силам ЗС України Благодійним фондом морського транспорту «МОРТРАНС» було передано обладнання, призначене для дезінфекції приміщень та кораблів, та респіратори індивідуального захисту для військових моряків.

Допомога медикам

Ще одна добра справа: сьогодні представники Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС» відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Одеської обласної ради.

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!