Рост и активизация профсоюзного членства

На своем заседании в Лондоне в апреле 2019 года Исполком поручил секретариату ITF разработать стратегию роста и активизации членства в конкретных членских профсоюзах, секторах или регионах.

Стратегия направлена на выявление и определение приоритетных направлений потенциального роста профсоюзов, а также на решение вопросов, касающихся регулирования, коммуникационных структур, исходных условий, механизмов мониторинга и отчетности, и причин изменений в членстве.

More news with tag #ITF

Типові скарги, з якими моряки звертаються до ITF інспектора

Сьогодні, 13 листопада 2023 року, в штаб-квартирі Міжнародної морської організації (ІМО) проходить конференція з питань роботи моряків в міжнародному судноплавстві, спільно організована ІМО та Міжнародною організацією праці.

Здоров’я працівників морського транспорту України - у центрі уваги

7 листопада в Одесі за підтримки Професійної спілки робітників морського транспорту України в рамках спільного проєкту Координаційного центру допомоги морякам (КЦДМ) та Міжнародної організації праці (МОП), відбувся круглий стіл на тему «Охорона праці та здоров’я робітників морського транспорту України: запобігання розповсюдженню ВІЛ, мобінгу та дискримінації».

Права та дії українських моряків на суднах, які прямують до портів рф

Спільна заява ITF та JNG: Занепокоєння щодо заходу українських моряків у російські порти та територіальні води

UNION SOLIDARITY FUND: підтримка триває

Міжнародна спільнота продовжить підтримувати профспілки українських транспортників

Thank you for contacting us!