Приєднуйтесь до опитування

Всесвітній морський університет (WMU), Міжнародна федерація асоціацій капітанів суднів (IFSMA), Морський інститут (NI), Інститут морської інженерії, науки і технологій (IMarEST) і Міжнародна мережа допомоги морякам (ISWAN) співпрацюють, щоб зібрати думки моряків.

Опитування проводиться в рамках дослідницького проекту, що фінансується благодійною організацією ITF Seafarers' Trust.

Його метою є збір інформації про досвід моряків, пов'язаний з годинами роботи/відпочинку, робочим навантаженням та комплектацією екіпажів суден, а також інформування судноплавної галузі щодо розгляду поліпшень.

Просимо вас приділити 20 хвилин вашого часу та пройти опитування за посиланням: https://wmuhq.questionpro.eu/a/TakeSurvey?tt=ZkLS2mV6Wqi2Dwy1IFF%2BWw%3D%3D

Заздалегідь дякуємо та сподіваємось на вашу участь!

More news with tag #Seamen

ЄДКІ 2025: РОЗКЛАД

РОЗКЛАД проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для спеціальності 271 «Морський та внутрішній водний транспорт»

Представники ПРМТУ перевірили умови праці на борту двох суден

Представники ПРМТУ — інспектор ITF в Україні та помічник інспектора — відвідали два судна, покриті колективними договорами ПРМТУ, які перебували в Ізмаїлі.

ЄДКІ 2025: Міфи VS Факти

Шановні здобувачі освіти, що планують складати ЄДКІ в 2025 році!

ЄДКІ 2025: затверджено графік складання іспитів

Міносвіти внесені зміни до графіку складання ЄДКІ. Зокрема, змінено дати проведення ЄДКІ для здобувачів освіти на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.

Thank you for contacting us!