Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Українські курсанти продемонстрували високий рівень підготовки та залученості в навчальний процес, завершивши навчальний рік з високими балами. Вони також брали активну участь у спортивних та соціальних заходах.

«Ми пишаємося вами та вашими досягненнями, – звернувся до курсантів Олег Григорюк, Голова ПРМТУ. – Ви – майбутнє нашої морської галузі. Кожен ваш успіх – це доказ того, що ми на правильному шляху. Продовжуйте вчитися, розвиватися та досягати нових висот. Ми завжди будемо поруч, щоб підтримати вас у будь-яких починаннях».

«Ми раді, що ITF Seafarers' Trust має можливість підтримувати вас. Приємно бачити чудові результати, які ви показали в навчанні. І що не менш важливо, ви змогли адаптуватися в новій країні та знайти друзів», – зазначила Голова ITF Seafarers' Trust Кеті Хіггінботтом.

Данило, один із курсантів-учасників проєкту, поділився своїми враженнями: «Ми вдячні всім, хто підтримує нас у рамках проєкту. Дякуємо, що в цей складний для всіх час ми маємо можливість ходити на пари, жити в гуртожитку, спілкуватися з однолітками та жити повноцінним студентським життям. Це дуже цінно».

Батьки курсантів не могли стримати сліз радості за таку можливість для їхніх дітей. Нагадаємо, що в проєкті беруть участь діти з соціально вразливих категорій населення, діти військовослужбовців та діти з зон активних бойових дій.

«Це не просто навчання, це шанс на краще життя для наших дітей», – сказала одна з матерів курсантів. – Ми щасливі, що є такі проєкти, які дають нашим дітям можливість реалізувати свої мрії, навіть у цей важкий час».

More news with tag #ITF

ITF condemns bombing of Ukrainian children's hospital

The International Transport Workers’ Federation (ITF) unequivocally condemns the horrific bombing of the Okhmatdyt Children’s Hospital in Kyiv by Russian forces.

Дорогі моряки, з професійним святом!

Сьогодні, 25 червня, відзначається Міжнародний день моряка.

"If we stand strong in these difficult times, we will win": Ukrainian Maritime Forum took place in London

On June 14, 2024, the Ukrainian Maritime Forum was held in London, organized by the Marine Transport Workers' Trade Union of Ukraine with the support of the International Transport Workers' Federation (ITF) and the State Service for Maritime, Inland Waterway Transport and Shipping of Ukraine.

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Thank you for contacting us!