Нарада для Голів Первинних профспілкових організацій Профспілки

У червні 2020 р. відбувся XIII Пленум Центральної Ради Професійної спілки робітників морського транспорту України на якому було прийнято рішення щодо проведення щомісячних нарад для Голів Первинних профспілкових організацій Профспілки.

Такі наради проводяться з метою оперативного вирішення поточних питань та належної організації роботи Профспілки та її первинних профспілкових організацій.

26 серпня 2020 року у форматі відеозв'язку з використанням програми Zoom, відбулась така нарада, у якої прийняли участь голови Первинних профспілкових організацій, які діють у підвідомчих організаціях Державної служби морського та річкового транспорту України.

У ході наради були обговорені актуальні питання, які виникають на підприємствах і в установах, та був зроблений акцент на тому, що голови зазначених організацій повинні своєчасно реагувати на виниклі проблеми, які стосуються трудових та соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки.

Також обговорили ситуацію, яка склалася на Державному підприємстві «ЧорноморНДІпроект», де виникла поточна заборгованість з виплати заробітної плати.

More news with tag #Harbor

ПРМТУ отстоял права незаконно уволенных контролеров

Одесским апелляционным судом приняты первые решения о восстановлении на работе незаконно уволенных контролеров на контрольно-пропускном пункте отряда охраны морского порта СМБ Измаильского филиала ГП «АМПУ».

World AIDS Day

World AIDS Day takes place on 1 December each year. It’s an opportunity for people worldwide to unite in the fight against HIV, to show support for people living with HIV, and to commemorate those who have died from an AIDS-related illness.

ПРМТУ принял участие в акции протеста в Измаиле

Сегодня в Измаиле состоялся автопробег работников ЧАО «Украинское Дунайское пароходство», которые своей акцией хотели привлечь внимание к проблемам, которые сегодня остро стоят на предприятии.

Портовики Бердянська відстоюють свої права

8 вересня 2020 року в Бердянському порту пройшли загальні збори трудового колективу ДП «Бердянський МТП» та членів ППО БМТП, на яких розглянуто питання стосовно внесення роботодавцем на засіданні Ради підприємства пропозиції щодо скорочення чисельності працівників ДП «БМТП» на 50%, як єдиного шляху виходу з фінансово-економічної кризи підприємства.

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!