Допомога пенсіонерам морської галузі

Сьогодні в умовах обмежень, викликаних пандемією COVID-19, однієї з найбільш уразливих категорій населення є люди похилого віку.

У багатьох, на жаль, немає можливості і коштів навіть на найнеобхідніші продукти.

Розуміючи, як складно в даний час літнім людям, особливо тим, хто з будь яких причин залишився самотнім, Благодійний фонд морського транспорту «МОРТРАНС» за підтримки Профспілки робiтникiв морського транспорту України провели благодійну акцію, щоб підтримати. Разом з волонтерами - курсантами морських навчальних закладів - представники Фонду і ПРМТУ вручили пенсіонерам продуктові набори та захисні маски.

Пенсіонери з величезною вдячністю прийняли допомогу, а головне - оцінили увагу і турботу з боку БФ «МОРТРАНС», ПРМТУ і курсантів. Теплі слова, добре ставлення зараз дуже важливі і необхідні для них! Ми i далi будемо робити все можливе, щоб допомогти цим людям в такий важкий час.

More news with tag #Charity

Поддержка морских учебных заведений

Сегодня трудно сказать, когда отступит пандемия коронавируса, и все мы сможем вернуться к привычному образу жизни. Сейчас самое главное для каждого из нас - беречь здоровье и соблюдать все санитарные нормы, связанные с COVID-19.

ITF помог выкупить паспорта украинских моряков у турецкого отеля

Сегодня рано утром 6 моряков, брошенных недобросовестным посредником в городе Карасу (Турция), благополучно вернулись домой.

Допомога військовим морякам

10 квітня у місті Одеса Військово-Морським Силам ЗС України Благодійним фондом морського транспорту «МОРТРАНС» було передано обладнання, призначене для дезінфекції приміщень та кораблів, та респіратори індивідуального захисту для військових моряків.

Допомога медикам

Ще одна добра справа: сьогодні представники Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС» відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Одеської обласної ради.

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!