ПРМТУ бере участь в 44 Конгресі ITF

Конгрес ITF - це подія, на якій приймають рішення і визначають курс федерації на наступні 5 років.

У 44-у Конгресі ITF, який проходить в Сінгапурі з 14 по 20 жовтня, беруть участь рекордні 2600 профспілкових активістів, що представляють 600 транспортних профспілок з 140 країн світу. Моряки, портовики, представники працівників залізниці, цивільної авіації, автомобілістів і інших транспортників об'єдналися, щоб разом зміцнити вплив транспортників, адже саме тут, на Конгресі, буде почутий голос кожного.

Інтереси 75 000 українських моряків, портовиків, курсантів і кадетів та інших працівників морської галузі України представляє делегація Професійної спілки робітників морського транспорту України на чолі з Головою Михайлом Кірєєвим.

Більше новин з тегом #ITF

ПРМТУ розширює співробітництво: нові привілеї для українських моряків

У межах Політики Марракеш, ухваленої на 46-му Конгресі ITF у 2024 році, Профспілка робітників морського транспорту України підписала Меморандум про взаєморозуміння з турецькою профспілкою DAD-DER (Deniz Çalışanları Dayanışma Derneği), також відомою як MESA (Marine Employees' Solidarity Association).

Представники ПРМТУ перевірили умови праці на борту двох суден

Представники ПРМТУ — інспектор ITF в Україні та помічник інспектора — відвідали два судна, покриті колективними договорами ПРМТУ, які перебували в Ізмаїлі.

Досягнуто домовленості про підвищення мінімальної зарплати для моряків

Міжнародна організація праці (МОП) завершила останній раунд переговорів щодо мінімальної ставки заробітної плати для позиції Able Seaman на засіданні Підкомітету із заробітної плати моряків Об'єднаної морської комісії (JMC), яке відбулося в Женеві 14 і 15 квітня 2025 року.

ПРМТУ відстояла права затриманих моряків

У листопаді 2024 року двоє моряків, членів ПРМТУ, опинилися у складній юридичній ситуації за кордоном. Вони були затримані після нещасного випадку за участю іншого члена екіпажу, який зазнав серйозної травми руки.

Дякуємо за звернення!