Зустріч з нагоди Всесвітнього дня моря

«Будь ласка, будь ласка, уряди, розберіться з вашими бюрократичними «складнощами» і вирішіть кризу, що склалася - в честь Всесвітнього дня моря (#WorldMaritimeDay)», - Генеральний секретар ITF Стівен Коттон.

Саме такий заклик прозвучав вчора, 24 вересня, на міжнародній віртуальній зустрічі з нагоди Всесвітнього дня моря.

В даний час понад 300 000 моряків терміново потребують репатріації. Бездіяльність держав тягне за собою величезну череду наслідків: гуманітарна криза, криза в сфері безпеки і економічна криза.

Міжнародна організація праці та Глобальний договір ООН у співпраці з Міжнародною палатою судноплавства і Міжнародною федерацією транспортників збирають разом глав установ ООН, урядів, багатонаціональних корпорацій, а також представників судновласників і моряків, щоб обговорити нинішню ситуацію в індустрії і в усьому світі, а також підвищити обізнаність про важливу і недооцінену роль моряків.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!