Національна конференція MUA

Прямо зараз, з 2-го по 6-е березня, в Квінсленді, Австралія, проходить Національна конференція Морської профспілки Австралії (MUA), яка скликається раз на чотири роки.

У цьому масштабному заході взяли участь Генеральний секретар ITF Стівен Коттон, Президент Міжнародної федерації транспортників (ITF) і за сумісництвом Національний секретар MUA Педді Крамлін, голови та координатори морських і докерських секцій ITF, а також представники братніх профспілок MUA, членських організацій ITF з усього світу , серед яких і Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк.

В цілому, на заході зібралися близько 500 профспілкових лідерів, щоб обговорити останні тенденції в морській галузі та висловити солідарність з австралійськими працівниками - моряками і докерами, у зв'язку з природними катаклізмами і політичною нестабільністю в Австралії в останні місяці.

Слоганом для Національної конференції MUA було вибрано слово «Tjungu» (Тжу-нгу), яке на діалекті місцевих жителів означає «єдність». Як зазначив Томас Мейор, співробітник MUA у справах корінних народів, вперше в історії слоганом Конференції стало слово, запозичене з мови корінного народу.

У своєму зверненні до учасників заходу Стівен Коттон, Генеральний секретар ITF, зазначив: «Історія ITF завжди базувалася на боротьбі морських профспілок, і MUA завжди хоробро бився на передовій». Педді Крамлін, Президент ITF, Національний секретар MUA, сказав: «Міжнародна морська співдружність тримається на рішучості. Якщо порушуються права одного працівника, порушуються права всіх нас». Основна мета MUA і даної Конференції спрямована на врегулювання протистояння австралійських властей і профспілкової сторони за права трудящих.

Від імені 80 000 членів ПРМТУ Олег Григорюк виступив з промовою, в якій наголосив, що профспілкова атмосфера в Австралії, унікальний рівень залучення рядових членів у повсякденне життя і проблеми профспілки, досвід, яким готові ділитися, - все це робить MUA одним з найбільш розвинених і стабільних профспілок в світі. «Для ПРМТУ велика честь вперше в нашій історії отримати запрошення від Морської профспілки Австралії взяти участь в Конференції. Ведення переговорів з урядом, організація страйків, відбиття атак на профспілковий рух, високий рівень роботи з ветеранами, реакція уряду і визнання ним прав працівників - це унікальний досвід і знання для нас», - зазначив Олег Григорюк.

У свою чергу Педді Крамлін підкреслив, що відносини ПРМТУ і MUA продовжують зміцнюватися, і наша Профспілка завжди може розраховувати на підтримку колег з Австралії.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!