UNION WEEK - NEW GENERATION

Любі друзі! Ми раді повідомити вам про проведення семінару під егідою ПРМТУ і ITF, який вже в четвертий раз пройде в Одесі.

Ми розповімо вам про те, як перевірити крюинг і судно, щоб уникнути проблем у роботі в морі.

Ми поговоримо про останні зміни в морській галузі України, про оподаткування доходів і пенсійне забезпечення моряків, а також підвищимо рівень фінансової грамотності.

Ви зможете дізнатися більше про: профспілковий рух в Україні; Міжнародну федерацію транспортників (ITF); колективні договори і трудові контракти моряків; основні положення Конвенції MLC, 2006; здоров'я і благополуччя моряків.

У вас буде чудова можливість поставити запитання представникам ITF і особисто поспілкуватися з інспектором ITF в Україні.

В рамках семінару буде працювати мобільний медпункт, де кожен учасник зможе поговорити з лікарями і навіть пройти деякі медичні обстеження.

Коли: 27, 28 і 29 листопада

У скільки: з 10:30 до 16:15 годин

Де: Морський юніон центр за адресою: м.Одеса, Гагарінське плато, 5 Б, приміщення 3 (ЖК «Шоста Перлина)

Для кого: для моряків, які хочуть знати свої права

Участь БЕЗКОШТОВНА!

Для участі вам потрібно зареєструватися, заповнивши Google форму за посиланням: https://forms.gle/87wdrYQqBEgxJVVeA

Детальна інформація та попередній запис за телефоном: (0482) 42 99 02

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

Сьогодні Профспілка робітників морського транспорту України за підтримки Міжнародної федерації транспортників (ITF) та Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства України організувала Український морський форум, якій пройшов у Лондоні. Він став важливою платформою для обговорення майбутнього української морської індустрії та зміцнення міжнародної співпраці.

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!