Українському Дунайському пароплавству - 75 років!

14 жовтня Українському Дунайському пароплавству виповнилося 75 років.

Ця дата уособлює славний історичний шлях, що вмістив безцінний досвід, знання, цілеспрямованість декількох поколінь працівників флоту і берегових структур. Урочистий захід з нагоди ювілею відбувся сьогодні, 18 жовтня. Привітав колектив заступник Голови Профспілки робітників морського транспорту України Георгій Кутянін. Ряд співробітників УДП були удостоєні почесних грамот Профспілки. Особливі слова подяки звучали в цей день ветеранам - за високу самовіддачу, життєву стійкість і мудрість. Подарунком для гостей і працівників підприємства став святковий концерт.

Більше новин з тегом #Моряки

Права моряків під захистом ITF та ПРМТУ

Під час зустрічі у Бухаресті українські моряки мали можливість поспілкуватися з інспектором ITF в Україні Наталією Єфріменко.

Делегація ПРМТУ відвідала Асоціацію машиністів Данії

Делегація Профспілки робітників морського транспорту України (ПРМТУ) на чолі з Головою Олегом Григорюком відвідала Данську асоціацію машиністів (механіків) — Maskinmestrenes Forening, що об’єднує понад 15 000 технічних лідерів, інженерів та керівників технічних підрозділів у різних галузях.

Підтримка без кордонів: ПРМТУ зустрілася з українськими моряками в Бухаресті

Голова ПРМТУ Олег Григорюк розповів про діяльність Профспілки в умовах війни - про досягнення на міжнародному рівні та виклики на національному.

Співпраця, перевірена справами

Відбулася онлайн-зустріч ITF Seafarers’ Trust із представниками профспілок країн, які є ключовими постачальниками кадрів для міжнародного морського судноплавства.

Дякуємо за звернення!