Семінар від ПРМТУ для консульських працівників

5 лютого в Дипломатичній академії України ім. Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України відбувся практичний семінар з питань захисту прав та інтересів моряків-громадян України за кордоном.

Спікером виступив радник Голови Профспілки робітників морського транспорту України Сергій Казанцев.

МЗС проводить даний семінар в рамках спеціалізованого курсу професійного навчання консульських посадових осіб, які направляються в Дипломатичні установи України за кордоном.

Учасники зустрічі розглянули різні аспекти захисту прав і допомоги українським морякам, які потрапили в кризові ситуації за кордоном, а також дії і функції консулів в подібних випадках.

Під час навчання були розглянуті численні реальні кризові кейси з українськими моряками і надані практичні поради щодо дій консула.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!