Секретаріат ІМО рекомендував прийняти звіт про виконання Україною вимог Конвенції ПДНВ-78

Генеральний секретар Міжнародної морської організації рекомендував Комітету з безпеки на морі (КБМ) прийняти звіт України про виконання вимог Правила I / 8 Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року з поправками.

Інформація про це міститься в звіті, який 26 жовтня 2020 року був направлений на розгляд КБМ, найближче засідання якого заплановано на 04 - 11 листопада 2020 року і відбудеться в онлайн форматі.

Нагадаємо, що Правило I / 8 Конвенції ПДНВ-78 встановлює вимогу про проведення регулярної незалежної оцінки станами - членами виконання вимог Конвенції.

Звіт, підготовлений країною, негайно передається до Комітету експертів, який після проведень аналізу надає Генеральному секретаріату свої висновки і рекомендації.

Остаточне рішення про виконання країною вимог Конвенції затверджується КБМ ІМО.

Нагадаємо, що Комітет експертів тричі направляв на доопрацювання відповідь, надану Україною.

Слід також зазначити, що звіт української сторони, який в кінцевому підсумку був прийнятий Комітетом експертів, містить інформацію про виконання Україною вимог Конвенції за період 2014-2018 років, а значить не містить інформації про зміни, які на даний момент відбуваються в національній системі підготовки і дипломування моряків.

Беручи це до уваги, ПРМТУ пропонує Міністерству інфраструктури України і Морській адміністрації негайно створити окрему робочу групу з проведення незалежної оцінки функціонування національної системи підготовки та дипломування моряків.

Більше новин з тегом #Моряки

Потужна підтримка українських транспортників: 46-й Конгрес ITF прийняв резолюцію ПРМТУ

Профспілка робітників морського транспорту України, за підтримки Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, звернулася з важливою резолюцією до 46-го Конгресу Міжнародної федерації транспортників (ITF) у Марракеші.

Зростаюча роль «тіньового флоту» у випадках залишення моряків

На тлі зростання кількості випадків залишення моряків, пов'язаних із суднами, задіяними в санкційній торгівлі, флот газових танкерів виділяється як порушник-рецидивіст.

Українські моряки отримали нові привілеї

Що змінилося в колективних угодах на суднах норвезьких судновласників

Marrakech Policy: нові зобов'язання щодо покращення умов праці моряків

На 46-му Конгресі ITF прийнято новий документ, встановлюючий стандарти прав і умов праці моряків по всьому світу

Дякуємо за звернення!