Зростання і активізація профспілкового членства

На своєму засіданні в Лондоні в квітні 2019 року Виконком доручив секретаріату ITF розробити стратегію зростання і активізації членства в конкретних членських профспілках, секторах або регіонах.

Стратегія спрямована на виявлення та визначення пріоритетних напрямків потенційного зростання профспілок, а також на вирішення питань, що стосуються регулювання, комунікаційних структур, вихідних умов, механізмів моніторингу та звітності, і причин змін у членстві.

Більше новин з тегом #ITF

Типові скарги, з якими моряки звертаються до ITF інспектора

Сьогодні, 13 листопада 2023 року, в штаб-квартирі Міжнародної морської організації (ІМО) проходить конференція з питань роботи моряків в міжнародному судноплавстві, спільно організована ІМО та Міжнародною організацією праці.

Здоров’я працівників морського транспорту України - у центрі уваги

7 листопада в Одесі за підтримки Професійної спілки робітників морського транспорту України в рамках спільного проєкту Координаційного центру допомоги морякам (КЦДМ) та Міжнародної організації праці (МОП), відбувся круглий стіл на тему «Охорона праці та здоров’я робітників морського транспорту України: запобігання розповсюдженню ВІЛ, мобінгу та дискримінації».

Права та дії українських моряків на суднах, які прямують до портів рф

Спільна заява ITF та JNG: Занепокоєння щодо заходу українських моряків у російські порти та територіальні води

UNION SOLIDARITY FUND: підтримка триває

Міжнародна спільнота продовжить підтримувати профспілки українських транспортників

Дякуємо за звернення!