Регіони ITF / Європейська федерація транспортників (ETF)

На своєму засіданні в Лондоні в травні 2019 року Виконавчий комітет ETF затвердив кандидатуру Лівії Спера на посаді виконуючого обов'язки Генерального секретаря ETF.

Лівія раніше була політичним секретарем секцій докерів і працівників рибного господарства, і буде виконуючим обов'язки Генерального секретаря до наступного Конгресу ETF, на якому будуть проведені повноправні вибори Генерального секретаря усіма членами ETF.

Ведеться робота по вивченню того, як ITF і ETF можуть краще координувати реалізацію рішень, прийнятих Конгресом і стратегічні напрямки з членськими організаціями в Європі.

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!