Профспілка провела у зустріч із представниками компанії Suiss-Atlantique

Сьогодні офіс Профспілки робітників морського транспорту України відвідали

Девід Мартінез, крюїнг-менеджер компанії Suiss-Atlantique, та Валерій Макоїд, директор компанії Total ShipManagement, представник компанії Suiss-Atlantique в Україні.

Історія швейцарського Suiss-Atlantique бере свій початок у далекому 1941 році, а сьогодні в управлінні компанії перебуває понад 80 суден. Слоган компанії звучить як «Достатньо малі, щоб бути гнучкими, достатньо великі, щоб бути професіоналами».

На суднах компанії, зокрема, працюють українські моряки. Саме тому знайомство з Профспілкою стало одним із першочергових пунктів для пана Мартінеза.

Голова Профспілки Олег Григорюк розповів гостям про роботу організації на благо українських моряків та презентував соціальні проекти, які доступні членам Профспілки сьогодні.

Зокрема, про Union Dent - новий проект Профспілки, реалізований спільно з німецькими колегами, в рамках якого вже протягом місяця морякам надаються стоматологічні послуги.

Серед іншого, Олег Григорюк познайомив гостей із Морським юніоном центром, де кожен член Профспілки має можливість покращити свої професійні та надпрофесійні навички у рамках навчальних проектів Профспілки.

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!