Профспілка підписала меморандум із Всесвітнім морським університетом

28 вересня Профспілка робітників морського транспорту України уклала меморандум про взаєморозуміння зі Світовим морським університетом (WMU).

На віртуальній церемонії меморандум підписали Президент WMU д-р Клеопатра Думбія-Генрі і Голова ПРМТУ Олег Григорюк.

Меморандум про взаєморозуміння відкриває нові можливості для співпраці сторін з декільких напрямів: морська освіта і навчання, соціальне забезпечення і стандарти праці, розробка морських політик і спільні дослідження. Завдяки меморандуму Профспілка також отримає можливість фінансування програм післядипломного стажування в університеті WMU для студентів з України.

На церемонії Президент WMU доктор Клеопатра Думбія-Генрі, давній друг і соратник Профспілки, привітала підписання меморандуму: «Морська освіта і підготовка кадрів виключно важливі для підтримки глобальної морської торгівлі, а також для забезпечення здоров'я і благополуччя моряків в усьому світі. Ми раді підписанню меморандуму про взаєморозуміння з ПРМТУ, що в подальшому буде сприяти нарощуванню Україною морського потенціалу».

Під час свого виступу Голова ПРМТУ Олег Григорюк подякував д-ру Думбія-Генрі за багаторічну підтримку, яку вона надає Україні та українським морякам, і також привітав підписання цього важливого документу: «Для Профспілки меморандум про взаєморозуміння з WMU знаменує собою новий етап у розвитку нашої організації. А для України як одного з основних постачальників моряків на міжнародний морський ринок праці, вкрай важливо зробити все можливе для забезпечення якісної підготовки, освіти і подальшої гідної і надійної зайнятості моряків».

Більше новин з тегом #Моряки

ASP Сrew Management провели встречу с моряками

5 ноября в Морском юнион центре прошла встреча представителей компании ASP Сrew Management с моряками, работающими на судах под ее управлением.

ASP Сrew Management провели встречу с моряками

5 ноября в Морском юнион центре прошла встреча представителей компании ASP Сrew Management с моряками, работающими на судах под ее управлением.

​Профсоюз провел в встречу с представителями компании Suiss-Atlantique

Сегодня офис Профсоюза работников морского транспорта Украины посетили

«За красивой оберткой об упрощении процедур для моряков, которую нам пытались «продать», всегда имелся скрытый мотив»

Ежегодно порядка 5 000 украинских моряков получают новые дипломы для занятия более высоких должностей, и еще порядка 18-20 тысяч – подтверждают свою квалификацию.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!