Продовжуємо зустрічі з курсантами НУ «ОМА»

Сьогодні в рамках традиційної зустрічі з курсантами НУ «Одеська морська академія» з майбутніми судноводіями поспілкувався Перший заступник Голови ПРМТУ, амбасадор доброї волі IMO Олег Григорюк.

Він розповів хлопцям про цілі та плани: «У моїх планах, як амбасадора доброї волі IMO, сприяти створенню нових робочих місць гідного рівня для українських моряків, залучати нові компанії на український ринок, працювати з молоддю, презентуючи і підкреслюючи важливість морської індустрії. Я вірю, що завдяки вам, - звернувся до курсантів Олег Григорюк, - ми ще не раз будемо пишатися Україною і покажемо, що наш потенціал по-справжньому великий».

У продовження зустрічі фахівці ПРМТУ познайомили курсантів з діяльністю Профспілки, ITF та курсантської Первинної профспілкової організації.

Більше новин з тегом #Молодь

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ПРМТУ

стосовно поточних проблемних питань надання адміністративних та інших послуг морякам

Запрошуємо відвідати стенд ПРМТУ на ETC-2021

На Одеському Морвокзалі продовжує роботу VIII Міжнародний форум «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ETC-2 021).

​22-24 червня в Одесі пройде триденна конференція «Дні моряків в Одесі»

Конференція присвячена Міжнародному дню моряка, темою якого в цьому році визначено «Справедливе майбутнє для моряків».

ITF знову запрошує моряків пройти коротке опитування

Заповнення опитування ITF Seafarer Survey for March 2021 займе всього 5 хвилин. Всі відповіді є повністю конфіденційними і анонімними.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!