ПРМТУ розповіла, як допомагає морякам боротися зі стресом

Друга сесія сьогодні, під назвою Is Stressed just Desserts spelt Backwards, була повністю присвячена стресу і його негативного впливу на людину.

Групи обговорили різноманітність факторів, що викликають стрес і навчилися ідентифікувати симптоми стресу. Відомо, що, незважаючи на те, що стрес в нашому житті необхідний, бо змушує нас діяти, розвиватися, приймати рішення, надмірний стрес, тим не менш, небезпечний для здоров'я, і завдання кожного - навчиться правильно долати його.

На цій сесії ПРМТУ представила перші результати своєї нової ініціативи - циклу семінарів для моряків-членів Профспілки та їх сімей, присвячених питанням стресу і ефективного протистояння йому. На таких заходах фахівці говорять з моряками-членами ПРМТУ про те, як стрес формується і впливає на людину, розповідають про види і фази стресу, діляться порадами, які допомагають вийти зі стану стресу.

Наприклад, морякам під час рейсу радять вести здоровий спосіб життя, підтримувати своє фізичне здоров'я, не ігнорувати повноцінний сон, спілкування з колегами, урізноманітнити своє дозвілля.

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!