ПРМТУ закликала піти назустріч майбутнім морякам

Минулого тижня ПРМТУ направила звернення до Міністерства освіти і науки України із закликом вжити всіх можливих заходів для відстрочки або перенесення термінів проведення державних підсумкових іспитів для курсантів-випускників морських навчальних закладів усіх форм навчання, що проходять виробничу практику на борту суден і не мають можливості бути вчасно репатрійованими на батьківщину.

Крім постійного зв'язку з керівництвом морських навчальних закладів, з метою зробити все можливе заради представлення інтересів 12 тисяч курсантів і студентів морських освітніх установ різного рівня акредитації, що входять до складу ПРМТУ, 1 червня 2020 року, Профспілка направив звернення на адресу судновласників, з якими у організації встановлені партнерські взаємини і на борту суден яких є українські кадети і молодші офіцери, з клопотанням про їх якнайшвидшу репатріацію або, як мінімум, надання їм умов для складання іспитів «без відриву від виробництва» (надання доступу до інтернету на борту і звільнення від виконання робочих обов'язків на час здачі випускних іспитів).

Варто зауважити, що дане клопотання не поширюється на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), оскільки воно проводиться на Всеукраїнському рівні і у окремих навчальних закладів немає можливості впливати на дати його проведення.

Також з огляду на діючі карантинні обмеженя в різних країнах кожен випадок і кожне звернення розглядається індивідуально в залежності від навчального закладу, курсу, посади і району плавання судна, проте Профспілка готова надати будь-яку посильну допомогу і сприяння в питаннях репатріації українських кадетів.

З цих та інших питань ви завжди можете звертатися до Профспілки по нашим офіційним каналам зв'язку:

Телефон: 0482 42 99 02

Facebook: https://www.facebook.com/pg/MTWTU

Instagram: mtwtu_itf_ukraine

Більше новин з тегом #Учні

ПРМТУ бере участь в ETC-2021

Завершився перший день VIII Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ETC-2021), який проходить в КВЗ Одеського Морського вокзалу.

Олег Григорюк поспілкувався з курсантами НУ «ОМА»

Сьогодні Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з курсантами Національного університету «Одеська морська академія».

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно, з метою підвищення обізнаності про ВІЛ / СНІД та протидії стигмі та дискримінації, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

17 листопада - Міжнародний день студента

ПРМТУ вітає всю учнівську молодь з Міжнародним днем студента!

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!