ПРМТУ привітала першокурсників Чорноморського морського фахового коледжу ОНМУ

Молодь, яка сьогодні вступає на шлях нових знань та відкриттів, це майбутнє морської індустрії нашої країни.

15 вересня у Чорноморському морському фаховому коледжі Одеського національного морського університету відбулася урочиста посвята у студенти. Цьогоріч офіційно привітали більше 300 першокурсників.

Вже понад 30 років у коледжі діє організаційна ланка Професійної спілки робітників морського транспорту України, яка представляє права та інтереси членів Профспілки.

ПРМТУ завжди пітримує учнів, викладачів та ветеранів коледжу. Попереду ще багато цікавих активностей та проєктів разом з Профспілкою!

Бажаємо студентам досягти всіх поставлених цілей і в майбутньому як розвивати морську галузь нашої країни, так і представляти Україну на міжнародному рівні.

Більше новин з тегом #Учні

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Інформаційна кампанія «Будь у безпеці»

Вже багато років Профспілка робітників морського транспорту України спільно з Міжнародною організацією праці проводять профілактичні заходи для моряків, берегових організацій, курсантів морських навчальних закладів, які об'єднує ПРМТУ.

Підтримка заради майбутнього

Курсанти НУ «Одеська морська академія» завітали до Профспілки робітників морського транспорту України аби поділитися своїми враженнями після навчального року.

Практичні заняття українських курсантів в Литовській морській академії

Підходить до завершення перший навчальний рік курсантів ХДМА в стінах Литовській морській академії. Настав час ділиться враженнями та розповідати про проміжні результати навчання.

Дякуємо за звернення!