ПРМТУ допоміг морякам відстояти своє право на справедливий розгляд скарги на результати ДКК

У ПРМТУ надійшло звернення від моряка - члена ПРМТУ з проханням надати йому допомогу в оскарженні результатів ДКК.

У своїй заяві моряк вказав, що під час усного іспиту з боку Голови та членів ДКК, сформованої Інспекцією з дипломування моряків, були явні ознаки упередженості та некоректного оцінювання відповідей моряка з боку ДКК.

ПРМТУ негайно надав моряку всю необхідну підтримку.

Інспекція з дипломування моряків, незважаючи на письмові звернення моряка, не надала йому відеозаписи засідань ДКК і розшифровку відповідей моряка під час ДКК, обмежившись формальною відпискою, що в діях ДКК не було порушень.

Вчора в Міністерстві інфраструктури України під керівництвом Міністра інфраструктури Владислава Криклія було проведено нараду, в ході якої представники Інспекції не змогли пояснити причини ненадання моряку відеозапису та інших документів, які запрошувалися ПРМТУ і моряком.

Владислав Криклій дав доручення провести службове розслідування по вказаних фактах.

ПРМТУ інформуватиме про подальший перебіг розгляду.

Основним завданням ПРМТУ є захист трудових прав і соціально-економічних інтересів членів Профспілки. Ми завжди готові встати на захист законних прав та інтересів наших членів Профспілки.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!