ПРМТУ допомогла морякам отримати заробітну плату

Буває, що навіть компанії з гарною репутацією порушують умови колективного договору і перше, що повинні робити моряки в такому випадку - повідомляти про це у Профспілку.

Саме так зробив член ПРМТУ Юрій, коли компанія, на судні якої він перебував у рейсі на посаді третього помічника капітана, заборгувала всьому екіпажу двомісячну заробітну плату. Екіпаж контейнеровоза складався з 21 людини - моряків з України і Філіппін, а сума заборгованості на момент звернення склала близько 75 тис. доларів США. Юрій звернувся від імені всього екіпажу на початку березня цього року, і вже 18 березня компанія повністю погасила борг. Проте, незабаром Юрію знову довелося звернутися за допомогою до Профспілки з тієї ж причини. Цього разу заборгованість склала 50 тис. доларів США. І знову після втручання Профспілки заборгованість була погашена. Пізніше за рекомендацією Юрія в ПРМТУ звернулися інші члени екіпажу з аналогічним запитом, який також було вирішено на користь моряків.

Сьогодні Юрій прийшов в офіс Профспілки, щоб особисто подякувати робітникам Профспілки за оперативну роботу і успішне рішення проблеми. «Ті, хто кажуть, що Профспілка нічого не робить, мабуть, ніколи навіть не зверталися і не цікавилися роботою Профспілки», - зазначив Юрій.

Профспілка не може допомогти морякам, якщо не знає про їх проблеми, саме тому критично важливим є своєчасне звернення до Профспілки, як мінімум, за консультацією.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ звернулося з відповідним листом до Міністра інфраструктури України

Шановні моряки!

ПРМТУ та партнери направили лист до КМУ

Щодо механізму надання морякам погодження на перетин кордону для роботи на суднах

Докласти всіх зусиль, щоб запобігти втраті робочих місць українськими моряками

Хорватські колеги підтримали українських моряків

Звернення Голови Европейскої федерації транспортників до міністрів інфраструктури ЕС

У статті «Війна та транспортники», нещодавно опублікованій на нашому сайті, ми висвітлили стратегічну важливість транспорту та усієї транспортної інфраструктури під час війни.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!