ПРМТУ підтримує морську освіту

Як ми вже повідомляли, Трастовий фонд моряків ITF, ПРМТУ та НУ «Одеська морська академія» розпочали спільний проєкт, щоб допомогти 32 українським курсантам завершити навчання.

Підписання Меморандуму про співпрацю відбулося 2-го листопада у онлайн форматі.

«Ми цінуємо, що керівництво ITF відкрите для всіх наших ініціатив. Завдяки підтримці Трастового фонду ми здатні багато чого змінити на краще. Також хочу подякувати керівництву Академії. Всі ці роки ми були чудовими партнерами і разом робили багато кроків, щоб зробити щасливими наших членів Профспілки та курсантів, покращити технічний стан обладнання Академії. І ми робили все можливе зі свого боку, щоб продовжувати цю роботу навіть під час пандемії та війни. Тож ми робимо все можливе і продовжуватимемо підтримувати нашу морську освіту загалом і нашу Академію зокрема», - Голова ПРМТУ Олег Григорюк.

Сьогодні курсанти, які перебувають в Одесі, відвідали офіс ПРМТУ, зустрілися із Головою ПРМТУ та отримали свої профспілкові квитки.

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

Сьогодні Профспілка робітників морського транспорту України за підтримки Міжнародної федерації транспортників (ITF) та Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства України організувала Український морський форум, якій пройшов у Лондоні. Він став важливою платформою для обговорення майбутнього української морської індустрії та зміцнення міжнародної співпраці.

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!