ПРМТУ, ITF SEAFARERS' TRUST, ХДМА та Литовська морська академія підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 1 вересня, курсанти Херсонської державної морської академії завдяки Профспілці робітників морського транспорту України отримали змогу продовжити навчання.

Це стало можливим у рамках спільного проєкту ITF SEAFARERS' TRUST, ПРМТУ, ХДМА та Литовської морської академії. Участь у ньому беруть курсанти, які успішно закінчили третій курс ХДМА та були переведені на четвертий для здобуття ступеня «Бакалавра».

«Україна відома усьому світу своїми висококваліфікованими моряками та, сьогодні, в умовах війни в нашій країні, світова спільнота наголошує на важливій ролі наших моряків у судноплавстві. Тисячі моряків сьогодні захищають кордони нашої Батьківщини та борються за незалежність країни заради майбутніх поколінь, і ми безмірно пишаємось їх мужністю. Саме в думках про майбутні покоління українських моряків народилася ідея проєкту, в рамках якого курсанти Херсонської державної морської академії з окупованих територій та територій активних бойових дій могли б отримати шанс пройти навчання у Литовській морській академії та здобути два дипломи про вищу освіту - український та литовський. Ми звернулися з ідеєю реалізації цього проєкту в ITF SEAFARERS' TRUST та отримали підтримку», - зазначив Олег Григорюк, Голова ПРМТУ.

Освітня програма курсантів побудована таким чином, щоб вони мали змогу поєднувати лекції та практичні заняття одразу у двох навчальних закладах.

Протягом липня та серпня претенденти на участь у проєкті проходили відбір. Основний акцент при відборі організатори проєкту робили на хлопців із соціально-незахищених верств населення – тимчасово переміщені, неповні сім'ї, курсанти із сімей, які постраждали від окупації та військових дій. Також у пріоритеті були курсанти, чиї батьки служать у ЗСУ.

Після першого етапу відбору було проведено онлайн-інтерв'ю з кожним із претендентів і, в результаті, було зібрано групу з 50 курсантів.

Більше новин з тегом #Учні

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Можливість побудувати гідну майбутню кар'єру в морі з ПРМТУ

Першокурсники Херсонської державної морської академії, які навчаються в Литовській морській академії за підтримки ПРМТУ та ITF Seafarers' Trust отримали свої перші погони кадетів. Перед ними розгортаються можливості для професійного зростання, де кожен крок – це нове відкриття і виклики.

Дякуємо за звернення!