Підтримуємо юних спортсменів

7 жовтня в Одесі в спортивному комплексі «Університет» Міжнародного гуманітарного університету пройшов черговий турнір з контактного карате, який організувала Громадська організація «ООКАМІ-КАН ДОДЖО».

Участь в ньому взяли близько 400 спортсменів різних вагових і вікових категорій майже з усіх областей України, збірна команда «OOKAMI-KAN». Серед спортсменів - діти моряків - членів Профспілки робітників морського транспорту України.

Щоб провести захід на гідному рівні, громадська організація звернулася за допомогою до Профспілки робітників морського транспорту України та Благодійний фонд морського транспорту «МОРТРАНС».

ПРМТУ і БФ «МОРТРАНС» відгукнулися на прохання спортсменів і підтримали таку значущу для розвитку молоді та спорту подію. За рішенням правління БФ «МОРТРАНС», для учасників турніру були придбані та передані паперові вимпели, грамоти та почесні дипломи.

Більше новин з тегом #Благодійність

Підтримка морських навчальних закладів

Сьогодні важко сказати, коли відступить пандемія коронавирусу, і всі ми зможемо повернутися до звичного способу життя. Зараз найголовніше для кожного з нас - берегти здоров'я і дотримуватися усіх санітарних нормих, пов'язаних з COVID-19.

ITF допоміг викупити паспорта українських моряків у турецького готелю

Сьогодні рано вранці 6 моряків, кинутих недобросовісним посередником в місті Карасу (Туреччина), благополучно повернулися додому.

Допомога військовим морякам

10 квітня у місті Одеса Військово-Морським Силам ЗС України Благодійним фондом морського транспорту «МОРТРАНС» було передано обладнання, призначене для дезінфекції приміщень та кораблів, та респіратори індивідуального захисту для військових моряків.

Допомога медикам

Ще одна добра справа: сьогодні представники Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС» відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Одеської обласної ради.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!