Підтримай кампанію ПРМТУ!

Профспілка робітників морського транспорту України, єдина морська членська організація ITF в Україні, запускає міжнародну кампанію #ISupplyTheWorld на підтримку працівників морського транспорту, які в зв'язку з пандемією СOVID-19 знаходяться на передовій і приводять в рух глобальну морську торгівлю в ці важкі часи.

Мета кампанії - показати, наскільки високо суспільство цінує працю моряків і портовиків і наскільки важливий їх внесок для кожного міста, кожної сім'ї і кожної людини в світі.

ПРМТУ звертається до кожного моряка і портовика з пропозицією надрукувати документ і сфотографуватися з ним, після чого вислати фотографії нам для подальшої публікації.

Ми впевнені, що таким чином ми зможемо висловити подяку і зробити ще більш помітним внесок транспортників у забезпечення роботи глобального торгового судноплавства.

Надсилайте ваші фото і відзначайте у соцмережах #ISupplyTheWorld

E-mail: office@mtwtu.org.ua
Facebook: facebook.com/MTWTU
Instagram: mtwtu_itf_ukraine
Twitter: @MTWTU_ITF


Логотип кампанії в хорошій якості можна завантажити тут: https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/atf51-CVxASK2tjECzyhGZcGEye69VNP.pdf


ПРМТУ об'єднує понад 80 тис. членів Профспілки, з яких понад 50 тис. є українськими моряками, які працюють на міжнародних морських роботодавців, і близько 6 тис. є працівниками українських портів.

Більше новин з тегом #Портовики

«Навчити людей навчатися самостійно»

Під таким гаслом 4-5 вересня у Кишиніві на базі Інституту Праці відбулася регіональна конференція «Технології навчання профспілкових кадрів та активу в кризових умовах. Досвід співпраці між національними профспілковими центрами Молдови та України».

Волейбольний турнір серед портовиків

Професійному святу портовиків був також присвячений волейбольний турнір, який організувала ППО Ізмаїльського порту.

Дитяче свято чарівництва для дітей ізмаїльських портовиків

В гості до школи магії та чародійства Hogwarts в Ізмаїлі запросила ППО Ізмаїльського порту дітей ізмаїльських портовиків напередодні Дня працівників морського та річкового флоту України. Адже що може бути кращим подарунком, ніж подорож у світ улюблених героїв зі світу Гаррі Поттера?

Просвіта для безпеки

У рамках співпраці з Міжнародною організацією праці (МОП) Профспілка робітників морського транспорту України вже багато років проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу як з моряками, так і з працівниками портів, курсантами та студентами морських навчальних закладів, головами первинних профспілкових організацій та молодими активістами.

Дякуємо за звернення!