Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Українські курсанти продемонстрували високий рівень підготовки та залученості в навчальний процес, завершивши навчальний рік з високими балами. Вони також брали активну участь у спортивних та соціальних заходах.

«Ми пишаємося вами та вашими досягненнями, – звернувся до курсантів Олег Григорюк, Голова ПРМТУ. – Ви – майбутнє нашої морської галузі. Кожен ваш успіх – це доказ того, що ми на правильному шляху. Продовжуйте вчитися, розвиватися та досягати нових висот. Ми завжди будемо поруч, щоб підтримати вас у будь-яких починаннях».

«Ми раді, що ITF Seafarers' Trust має можливість підтримувати вас. Приємно бачити чудові результати, які ви показали в навчанні. І що не менш важливо, ви змогли адаптуватися в новій країні та знайти друзів», – зазначила Голова ITF Seafarers' Trust Кеті Хіггінботтом.

Данило, один із курсантів-учасників проєкту, поділився своїми враженнями: «Ми вдячні всім, хто підтримує нас у рамках проєкту. Дякуємо, що в цей складний для всіх час ми маємо можливість ходити на пари, жити в гуртожитку, спілкуватися з однолітками та жити повноцінним студентським життям. Це дуже цінно».

Батьки курсантів не могли стримати сліз радості за таку можливість для їхніх дітей. Нагадаємо, що в проєкті беруть участь діти з соціально вразливих категорій населення, діти військовослужбовців та діти з зон активних бойових дій.

«Це не просто навчання, це шанс на краще життя для наших дітей», – сказала одна з матерів курсантів. – Ми щасливі, що є такі проєкти, які дають нашим дітям можливість реалізувати свої мрії, навіть у цей важкий час».

Більше новин з тегом #Молодь

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Посвячення в курсанти першокурсників ХДМА та ЛМА

Першокурсники Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ та ITF Seafarers' Trust навчаються у Клайпеді за програмою подвійного диплома, взяли участь в урочистій церемонії посвяти в курсанти Литовської морської академії.

Дякуємо за звернення!