Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Очікується, що угода, яка буде поширюватися на рядових українських моряків, буде також укладена найближчим часом.

Починаючи з 1 жовтня, українські моряки, які працюють на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS), матимуть можливість користуватися колективною угодою. Це є результатом кількох місяців ретельних переговорів між сторонами.

До цього часу лише іноземні моряки з Філіппін та Індії користувалися перевагами DIS. Угода для українських моряків тісно відповідає цим угодам, зберігаючи при цьому гнучкість для подальшого використання індивідуальних умов, за якими працюють українські моряки, у рамках цієї угоди.

«Сьогодні великий день для українських моряків і ПРМТУ. Наші висококваліфіковані моряки матимуть можливість отримувати гідну заробітну плату та компенсації, широкий спектр послуг Профспілки, юридичну підтримку, медичні компенсації, освітні та соціальні ініціативи. Українські моряки будуть гідно представлені навіть у найважчі часи», — каже Олег Григорюк, Голова ПРМТУ.

«Я дуже рада, що сьогодні нам вдалося підписати угоду з нашими українськими партнерами, що забезпечує стабільність умов для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден. Я з нетерпінням чекаю, коли й рядові українські моряки зможуть користуватися колективною угодою. Я дуже пишаюся тим, що нам вдалося зберегти так багатьох українських моряків під час дуже складного періоду для України», — каже Енн Віндфельдт Тролле, Директор Забезпечення робочого ринку, набору персоналу та освіти в Данській асоціації судноплавства.

На сьогодні на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS) працює сотні українських моряків.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!