Панамська морська адміністрація та ITF посилюють співпрацю у сфері захисту прав моряків

Так, вони підписали двосторонній Меморандум про взаєморозуміння, направлений на посилення співпраці по захисту прав, безпеки моряків, яки працюють на суднах, зареєстрованих в Панамі.

Панамський судновий регістр нині є найбільшим у світі, це понад 8500 суден, які утворюють флот з більш ніж 300 000 моряків, які працюють у морі.

Стівен Коттон, Генеральний секретар ITF, заявив: «Цей Меморандум про взаєморозуміння знаменує собою значний крок вперед, спрямований на поліпшення захисту прав моряків, які працюють на суднах, зареєстрованих в Панамі. Формалізуючи нашу співпрацю, ми прагнемо вирішувати проблеми колективно і проактивно».

Основні цілі Меморандуму про взаєморозуміння, які сформульовані в правовому контексті Конвенції про працю в морському судноплавстві (MLC), включають:

- Обмін передовим досвідом;

- Консультування з актуальних питань Міжнародної морської організації (ІМО) та Міжнародної організації праці (МОП);

- Підтримку подачі документів до ІМО та МОП, коли це необхідно;

- Надання підтримки та обмін інформацією з питань, що стосуються моряків, включаючи репатріацію,невиплати зарплат, випадки покидання суден, впровадження нових технологій, включаючи альтернативні види палива та діджиталізацію;

- Вирішення скарг моряків у прозорий і швидкий спосіб;

- Спільну роботу над збільшенням кількості зареєстрованих у Панамі суден, на які поширюється дія колективних договорів стандарту ITF.

Сторони зобов'язалися регулярно переглядати цілі Меморандуму про взаєморозуміння, забезпечуючи його актуальність і адаптивність до мінливого характеру морської галузі, особливо в світлі шляху до декарбонізації. Меморандум про взаєморозуміння, який набуде чинності з моменту підписання, буде діяти протягом трьох років.

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!