Опитування ITF на тему кризи змін екіпажів

ITF і ПРМТУ запрошують українських моряків, які в даний момент знаходяться на судні і не можуть покинути його борт через обмеження на переміщення і подорожі, введені світовими урядами у відповідь на пандемію, взяти участь в опитуванні.

Дані, зібрані завдяки грудневим опитуванням ITF «КРИЗА ЗМІН ЕКІПАЖІВ», допоможуть профспілкам продемонструвати світовим урядам, компаніям і засобам масової інформації, наскільки згубним є вплив цієї кризи на моряків.

ITF повідомляє, що близько 400 тисяч моряків все ще знаходяться на суднах по всьому світу і не можуть повернутися додому до своїх родин.

Опитування слід заповнювати англійською мовою. Воно анонімне і займе всього 3-5 хвилин.

Розказана вами історія може бути використана в якості одного з обгрунтувань необхідності невідкладного забезпечення змін екіпажів.

Пройти опитування можна за посиланням: https://itf-global.typeform.com/to/U0uX79M1

Більше новин з тегом #ITF

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Профсоюз поздравляет Трастовый фонд моряков ITF с 40-летием!

В этом году свой 40-летний юбилей отмечает Трастовый фонд моряков Международной федерации транспортников (ITF Seafarers’ Trust).

​Профсоюз провел в встречу с представителями компании Suiss-Atlantique

Сегодня офис Профсоюза работников морского транспорта Украины посетили

Стив Троусдейл: В нашей отрасли жестокость недопустима

ITF инспектор подвергся физическому нападению со стороны капитана. Инцидент произошел на борту судна под флагом Люксембурга, где проводилась проверка на предмет несоблюдения правил безопасности и очевидных нарушений в оплате и условиях труда членов экипажа.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!