NOAA прогнозує посилення активних ураганів в Атлантиці в 2023 році

Синоптики Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA) прогнозують підвищену ймовірність сезону ураганів в Атлантиці у 2023 році, оскільки рекордно теплі температури поверхні Атлантичного океану, ймовірно, урівноважать звичайні атмосферні умови, пов'язані з триваючим явищем Ель-Ніньо.

Прогноз NOAA щодо ураганів на 2023 рік наразі передбачає 14-21 штормів, 6-11 ураганів та 2-5 потужних ураганів з достовірністю 70%, включаючи шторми, які вже утворилися в поточному сезоні.

Сезон ураганів в Атлантичному басейні розпочався активно: п'ять штормів досягли сили принаймні тропічного шторму. У середньому за сезон відбувається 14 штормів, сім з яких стають ураганами, зокрема трьома потужними ураганами.

«Основними кліматичними факторами, які, ймовірно, вплинуть на активність ураганів в Атлантиці в 2023 році, є триваючий Ель-Ніньо і тепла фаза Атлантичного багаторічного коливання, включаючи рекордно теплу температуру поверхні Атлантичного океану, - сказав Метью Розенкранс, провідний синоптик сезону ураганів NOAA, - враховуючи ці фактори, оновлений прогноз вимагає більшої уваги, тому ми закликаємо всіх вже зараз готуватися до сезону ураганів».

Більше новин з тегом #В світі

World Maritime Day 2023

Сьогодні ми відзначаємо Всесвітній день моря, який офіційно започатковано Організацією Об'єднаних Націй та Міжнародною морською організацією (IMO). Це свято було засноване у 1978 році на десятому з'їзді Асамблеї Міжурядової морської консультативної організації (IMCO), яка згодом перейменувалася на Міжнародну морську організацію (IMO) у 1982 році.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

Маршаллові острови: всі судна повинні мати на борту аптечку

Республіка Маршаллові Острови (РМО) випустила посібник з медичної допомоги, в якому описані вимоги до аптечки та ведення документації на борту судна, основні обов'язки та підготовка з надання медичної допомоги.

Панама та Ліберія змагаються за звання найбільшої держави прапора

Панама і Ліберія змагаються за звання країни, під чиїм прапором зареєстровано найбільше суден.

Дякуємо за звернення!