«Не знаю іншої організації, яка так би дбала про моряків»

Після восьми місяців окупації українська армія звільнила Херсон. Сьогодні вільне, але майже безлюдне місто російські війська нещадно обстрілюють з іншого берега Дніпра.

Сім'я старшого механіка компанії Anglo-Eastern, члена ПРМТУ, Сергія Рубльова пережила в Херсоні окупацію, до останнього не бажаючи залишати рідне місто.

Нелегке рішення довелося ухвалити після травми Сергія, отриманої внаслідок ракетного обстрілу вже після звільнення Херсона.

«Втікаючи з правого берега Херсона, ворог знищував усе на своєму шляху, особливо ретельно, що стосувалося нормального життя людей. Вибухали всі! Ми залишилися без води, без світла та тепла, – розповідає Сергій Рубльов. – На щастя, у нас вдома є генератор, тож ми були з електрикою. А ось із питною водою було складніше. За три квартали від будинку один із мешканців безкоштовно роздавав усім питну воду зі своїх запасів. Якось я йшов від нього з пляшками води та потрапив під ракетний обстріл. Спочатку долинув пронизливий жахливий свист, я впав плиском на землю. Ракета потрапила до житлового будинку, мене потужною вибуховою хвилею відкинуло і вдарило об паркан. Не можу сказати, скільки минуло часу, коли я прийшов до тями: спочатку я не розумів, ні хто я, ні де я, ні що зі мною сталося. Я спробував підвестися на ноги, але мені далося це важко, коліно було сильно травмоване. Звернутися до лікарні я не міг, просто нікуди було, рашисти знищили всі медичні установи. Так ми були змушені покинути свій будинок і поїхати до Румунії. Лікування коліна обійшлося мені дорого, і навіть зараз я досі ходжу, спираючись на паличку, попереду ще реабілітація. Я безмежно вдячний Профспілці робітників морського транспорту України за матеріальну та моральну підтримку. Моє звернення по допомогу одразу знайшло відгук у Профспілці, мені компенсували витрати на лікування, мене підтримали словом і просто доброю усмішкою. Не знаю іншої організації, яка так би дбала про моряків! Така увага і турбота цінні в усі часи, але сьогодні це в рази важливіше, ніж будь-коли! Мирного неба всім нам!»

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!