Найефективніші порти у 2022 році

Світовий банк та S&P Global Market Intelligence опублікували останній Глобальний індекс ефективності контейнерних портів (CPPI) за 2022 рік. Він включає 348 портів у всьому світі.

Так, найпродуктивнішим з них став китайський порт Яншань.

На другому рядку рейтингу Салала (Оман), третє місце посів порт Халіфа (ОАЕ), четверте у порту Танжер Мед (Марокко).

Порти в Латинській Америці у 2022 році покращили свої показники. Так, порт Картахена (Колумбія) посів п’яте місце в рейтингу, а порт Посор’я (Еквадор) — 19 рядок.

У Південно-Східній Азії порт Танджунг-Пелепас (Малайзія) цього року піднявся на шосте місце, в’єтнамський порт Цай-Меп — на 12, а Сінгапур — на 18.

Порт Альхесірас (Іспанія) займає 16 місце і є портом із найвищим рейтингом у Європі.

Лідерами з продуктивності у Північній Америці стали порти Вілмінгтон та Вірджинія (44 та 52 місце відповідно).

Порт Бербера (Сомалі), який посів 144 місце, став портом з найвищим рейтингом в країнах Африки.

Більше новин з тегом #В світі

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Закон про мобілізацію: відповіді на найпоширеніші питання

18 травня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Відповідно до цього Закону передбачено багато змін щодо військового обліку та мобілізації. Зібрали найбільш актуальні запитання, що надходили від членів Профспілки, та підготували для вас відповіді на них.

Дякуємо за звернення!