Молоде покоління українських моряків

Цей тиждень у Литовській морській академії був наповнений заходами, що надихають молоде покоління на досягнення нових вершин.

Так, першокурсники Херсонської державної морської академії, які навчаються в Литовській морській академії за підтримки ПРМТУ та ITF Seafarers' Trust отримали свої перші погони кадетів. Перед ними розгортаються можливості для професійного зростання, де кожен крок – це нове відкриття і виклики.

З ними зустрілися Голова ITF Seafarers' Trust Кеті Хіггінботтом, Голова ПРМТУ Олег Григорюк, в.о. ректора ХДМА Василь Чернявський. Були обговорення досягнення курсантів, їх проблеми та потреби, плани на шляху до отримання високоякісної професійної підготовки.

«Ми впевнені, що інвестування в навчання та підготовку молоді – це не лише вклад в їхнє майбутнє, але і в майбутнє нашої країни. Ми прагнемо, щоб наші курсанти здобули не лише теоретичні знання, але й практичний досвід, який дозволить їм стати справжніми фахівцями у своїй галузі. Для нас важливо не лише надати студентам можливість отримати якісну освіту, а й підтримувати їх на всіх етапах навчання. Наша мета – забезпечити їм всі необхідні ресурси та умови для розвитку їхніх професійних навичок та кар'єрного зростання. Ми впевнені, що наші курсанти – майбутні лідери у своїй сфері, які зможуть гідно представляти Україну на міжнародному ринку праці», – зазначив Голова ПРМТУ Олег Григорюк.

Курсанти поділилися враженнями від навчання протягом першого семестру у двох морських закладах, розповіли про досвід, який набули протягом цього періоду.

На наступний день 67 випускників ЛМА отримали дипломи. Серед них – українські курсанти, які одночасно навчалися у ХДМА та ЛМА та отримали два навчальні дипломи: український та литовський.

Водночас на запрошення ПРМТУ Литовську морську академію відвідав представник компанії Wilson Ship Management. Провели зустріч із ректоратом обох академій, Головою ПРМТУ Олегом Григорюком, де обговорили можливості співпраці з метою розширення можливостей для українських курсантів.

Нагадаємо, ПРМТУ разом з ITF Seafarers' Trust реалізують уже другий проєкт, у рамках якого надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для курсантів, які вступили до ХДМА у поточному навчальному році.

Більше новин з тегом #Молодь

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Дякуємо за звернення!