Курсантам про Профспілку

Як ми вже повідомляли, з початку жовтня Профспілка робітників морського транспорту України запустила новий формат заходів для молодого покоління профспілкового руху. Щовівторка ПРМТУ запрошує групу курсантів Національного університету «Одеська морська академія» відвідати офіс і ознайомитися з основними напрямками своєї роботи.

Основне завдання, яке перед собою поставила Профспілка, - підвищити рівень інформованості курсантів щодо діяльності ПРМТУ і профспілкового руху в цілому, донести інформацію про трудові права моряків, навчити читати і розуміти трудовий контракт і колективний договір.

Сьогоднішню зустріч відкрив Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк. Він розповів курсантам про завдання Профспілки, про діяльність, спрямовану на захист трудових прав українських моряків, на збільшення робочих місць, розширення кадетських програм для майбутніх моряків, а також про інвестиції в морську освіту в Україні.

Також курсанти отримали інформацію про роботу Первинної профспілкової організації курсантів НУ «ОМА» і можуть приєднатися до роботи профактиву та профспілкового руху.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!