Коли профспілкова підтримка і солідарність приходять на допомогу

На завершальній сесії інспекторам ITF був показаний фільм, що розповідає історію ITF інспектора з США, порт Х'юстон, Шве Тун Аунга, в минулому громадянина Бірми.

Коли Шве було двадцять років, він працював на борту судна, що затонуло біля берегів Венесуели. В результаті загибелі судна всі документи Шве були загублені, і єдиним варіантом отримати новий паспорт було повернутися до М'янми, чого Шве зробити не міг через ризик тюремного ув'язнення, до якого він міг піддатися по приїзду як профспілковий активіст. Після довгих поневірянь, життя в Венесуелі і Бразилії в страху екстрадиції, завдяки допомозі ITF, Шве вдалося отримати притулок у США. Біографічний сюжет про життя Шве Тун Аунга можна переглянути за посиланням https://www.itfglobal.org/en/videos/burmese-cowboy-shwe-tun-aung-story.

Завершив п'ятиденний Всесвітній семінар ITF інспекторів виступ Координатора інспекторів Стіва Троусдейла. Стів розповів про запуск оновленого сайту itfseafarers.org і нової програми itfglobal, вже доступного для безкоштовного скачування. Детальніше про це ми вже повідомляли: https://mtwtu.org.ua/news/nacal-rabotu-obnovlennyj-portal-itf-seafarers.

Стів також подякував своїм підлеглим-інспекторам за їх плідну роботу із захисту прав моряків усього світу і за активну участь в семінарі.

Наступний Всесвітній семінар ITF інспекторів відбудеться через п'ять років і, навіть можливо, в нашій країні.

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!