Капітан підробив підпис і привласнив гроші

Цікава історія сталася на одному не дуже новому і не дуже хорошому судні українського судновласника з нашим співвітчизником, який відпрацював повний контракт на посаді кухаря, але недоотримав за підсумком 420 доларів заробітної плати.

Маючи справу з вітчизняними судновласниками, відразу настроюєшся на негатив, бо вони часто абсолютно впевнені у своїй безкарності і ведуть себе відповідно.

Однак не цього разу. Дізнавшись про заборгованість, компанія дуже здивувалася, так як, з її слів, гроші були доставлені на борт і передані капітану для розрахунку членів екіпажу, які списуються, яких він, нібито, і розрахував.

Після довгих розглядів з'ясувалося, що капітан судна присвоїв 420 доларів кухаря, повідомивши в компанію, що гроші останньому були успішно виплачені і, найімовірніше, підробивши підпис кухаря в зарплатній відомості.

Невідомо, як розбиралися між собою компанія і капітан, але наш заявник отримав свою недостачу готівкою в офісі компанії в Одесі.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!