Капітан підробив підпис і привласнив гроші

Цікава історія сталася на одному не дуже новому і не дуже хорошому судні українського судновласника з нашим співвітчизником, який відпрацював повний контракт на посаді кухаря, але недоотримав за підсумком 420 доларів заробітної плати.

Маючи справу з вітчизняними судновласниками, відразу настроюєшся на негатив, бо вони часто абсолютно впевнені у своїй безкарності і ведуть себе відповідно.

Однак не цього разу. Дізнавшись про заборгованість, компанія дуже здивувалася, так як, з її слів, гроші були доставлені на борт і передані капітану для розрахунку членів екіпажу, які списуються, яких він, нібито, і розрахував.

Після довгих розглядів з'ясувалося, що капітан судна присвоїв 420 доларів кухаря, повідомивши в компанію, що гроші останньому були успішно виплачені і, найімовірніше, підробивши підпис кухаря в зарплатній відомості.

Невідомо, як розбиралися між собою компанія і капітан, але наш заявник отримав свою недостачу готівкою в офісі компанії в Одесі.

Більше новин з тегом #Моряки

ASP Сrew Management провели встречу с моряками

5 ноября в Морском юнион центре прошла встреча представителей компании ASP Сrew Management с моряками, работающими на судах под ее управлением.

ASP Сrew Management провели встречу с моряками

5 ноября в Морском юнион центре прошла встреча представителей компании ASP Сrew Management с моряками, работающими на судах под ее управлением.

​Профсоюз провел в встречу с представителями компании Suiss-Atlantique

Сегодня офис Профсоюза работников морского транспорта Украины посетили

«За красивой оберткой об упрощении процедур для моряков, которую нам пытались «продать», всегда имелся скрытый мотив»

Ежегодно порядка 5 000 украинских моряков получают новые дипломы для занятия более высоких должностей, и еще порядка 18-20 тысяч – подтверждают свою квалификацию.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!