ITF Seafarers’ Trust підтримає моряків

ITF Seafarers 'Trust виділить безпрецедентну суму в 1 мільйон фунтів на підтримку моряків і надання соціальних послуг потерпілим від Covid-19.

Трастовий фонд ITF - це британська благодійна організація, створена у 1981 році, яка фінансує програми, що сприяють підвищенню добробуту працівників морського транспорту, моряків та їхніх родин. Трастовий фонд фінансується за рахунок власних коштів та інвестиційних доходів Фонду в Міжнародній федерації транспортників - всесвітньої федерації профспілок працівників транспорту, що нараховує понад 18 мільйонів членів.

ПРМТУ і Трастовий фонд пов'язують довгі роки плідної співпраці, в рамках якої спільно реалізували не один проект, спрямований на розвиток сфери добробуту моряків.

Сьогодні трастовий Фонд ITF (ITFST) оголосив про створення фонду для боротьби з впливом глобальної пандемії на моряків і їх сім'ї. Фонд також планує представити окрему рятувальну лінію для соціальних служб, схильних до ризику в зв'язку з впливом вірусу на бізнес, фандрайзинг та іншу фінансову діяльність.

Благодійний фонд ITFST Covid-19 ставить перед собою дві основні цілі:

 • прискорити виплату грантів за конкретними проектами для полегшення труднощів, стресу та ізоляції моряків та їхніх родин;
 • надати кошти на підтримку соціальних служб для моряків в період нестабільності, зумовленої пандемією Covid-19, і заходи із боротьби з вірусом.
 • ITFST працює в тісній співпраці з фондом TK Foundation для забезпечення скоординованого підходу до фінансування і оперативного відгуку на безліч питань, що виникають в результаті впливу вірусу на світову торгівлю і морське співтовариство. TK Foundation - це приватний фонд, який підтримує некомерційні морські та молодіжні програми.

  Дейв Хайндел, голова ITF Seafarers 'Trust, сказав: «У кращі часи моряки прикладали зусилля, щоб домогтися визнання за ту дивовижну роботу, яку вони виконують, забезпечуючи постійний і стійкий потік побутових засобів, продуктів харчування та інших товарів по всьому світу. Тепер же вони відчувають неймовірний стрес, бо знаходяться далеко від своїх родин у ці несприятливі часи. Тому підтримка і допомога ITF Seafarers 'Trust зараз вкрай важлива для них».

  Глава Трастового фонду ITF Кеті Хіггінботтом додала: «Крім забезпечення моряків, ми також хочемо подбати про те, щоб служби соціального забезпечення, які надають морякам дуже цінну підтримку зараз, протрималися і змогли працювати і далі після закінчення цієї кризи».

  Індивідуальні звернення моряків також будуть розглянуті, однак в таких випадках заявки повинні направлятися членськими організаціями ITF, ITF інспекторами або благодійними організаціями.

  Більше новин з тегом #ITF

  Чому екіпаж судна DALI не може покинути гавань Балтімору?

  Минуло три тижні відтоді, як вантажне судно DALI врізалося в міст Френсіса Скотта Кі. Міст обвалився рано вранці 26 березня, в результаті чого загинуло шестеро людей, які працювали на мосту.

  Команду ITF Інспекторату розширено: напоготові до роботи

  Ще одинадцять інспекторів ITF пройшли вступну програму, яка відбулася в ITF House в Лондоні, Великобританія. Зараз вони вже цілком готові до виконання своїх нових обов'язків і боротьби за права моряків у всьому світі, сприяючи зміцненню солідарності з міжнародними профспілками та зацікавленими сторонами морської галузі.

  Double Bookkeeping, або подвійна бухгалтерія

  Ще один вид обману та обкрадання моряків

  Залишення моряків – ганебне явище сучасної морської індустрії

  Судновласники дедалі частіше залишають моряків напризволяще на борту суден, іноді на місяці, а то й роки.

  Дякуємо за звернення!