ITF запрошує взяти участь в опитуванні

Близько 200 тис. моряків сьогодні вимушено перебувають на борту суден по всьому світу, позбавлені права зійти на берег і повернутися додому внаслідок обмежень, введених урядами в спробі стримати глобальне поширення коронавирусу (Covid-19).

Міжнародна федерація транспортників (ITF) і її членські профспілки тиснуть на уряди країн світу з метою домогтися внесення змін, необхідних для забезпечення змін моряків, а також гідного і шанобливого ставлення до цих ключових працівників.

Якщо ви перебуваєте в морі довше встановленого договором терміну, ITF запрошує вас поділитися своєю історією. Опитування повинно бути заповнено англійською мовою, є анонімним і займе всього 3-5 хвилин.

Розказана вами історія може бути використана в якості обгрунтування необхідності невідкладного забезпечення змін екіпажів.

Пройти опитування можна за посиланням:

https://itf-global.typeform.com/to/nFjYPZ?fbclid=IwAR0Ye8Me31XFg_vG8zIxIGT_OMhR96xbTcSa9LOhf1aSDRmU_tpPM8ffLfQ

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!