Ініціатива створення в Великобританії Центру вакцинації для моряків

Профспілка Nautilus Intrenational та національна Палата судноплавства звернулися до міністра авіації та морського транспорту Великобританії Роберту Кортсу із закликом підтримати створення в країні міжнародного центру вакцинації членів екіпажів торгового флоту, де моряк будь-якої національності зможе зробити щеплення проти COVID-19.

У своєму листі генсек Nautilus Марк Дікінсон та генеральний директор Палати судноплавства Великобританії Боб Сангінетті відзначають, що в багатьох країнах працівники флоту не мають пріоритетного права на вакцинацію. З цього випливає, що сектор повинен розробити глобальне рішення, що дозволяє морякам отримати доступ до щеплень далеко від дому.

«Ми вважаємо, що Великобританія може стати ініціатором відповіді на цей виклик, що призведе до пом'якшення проблем, з якими повсюдно стикаються моряки. Наприклад, це стосується вимоги деяких урядів щодо наявності паспортів вакцинації для полегшення поїздок, - йдеться у зверненні. - Оскільки Великобританія є однією з провідних країн у галузі морського судноплавства та базою для Міжнародної морської організації, ми вважаємо, що створення тут міжнародного центру вакцинації моряків - ідеальна демонстрація участі у вирішенні глобальних проблем». Крім того, на думку Марка Дікінсона та Боба Сангінетті, такий крок допоможе запобігти порушень в ланцюжку поставок вантажів.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!