Херсонській державній морській академії 185 років!

У 2019 році Херсонська державна морська академія відзначає 185-річчя з дня свого заснування. До цієї дати приурочені важливі і урочисті події, які проходять протягом усього цього року.

Так, 31 жовтня відбулися урочисті збори колективу ХДМА, в яких взяли участь почесні гості, серед яких представник Профспілки робітників морського транспорту України. Ювілярів чекали безліч поздоровлень і подарунків, яскрава концертна програма, нагородження співробітників ВНЗ грамотами та подяками. Представник ПРМТУ передала співробітникам Академії почесні нагороди Федерації профспілок України і Профспілки робітників морського транспорту України.

У залі засідань вченої ради відбулося підписання договору про співпрацю між Херсонською державною морською академією, компанією «Нібулон» та Науковим парком ХДМА «Інновації морської індустрії». Генеральний директор ТОВ СП «Нібулон», Герой України Олексій Вадатурський привітав партнерів з ювілеєм закладу і висловив упевненість, що угода принесе користь всім сторонам і буде сприяти більш ефективному впровадженню досягнень науки в освітню і практичну діяльність.

Після урочистої частини у навчального корпусу №1 висадили липову алею на честь Міжнародного дня Чорного моря, який відзначається 31 жовтня.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!