GRAF VORONTSOV і VIKING. Профспілка застерігає!

Шановні моряки!

В рамках вже, на жаль, традиційної рубрики «Профспілка попереджає» в черговий раз застерігаємо вас від працевлаштування на риболовецькі судна.

Так, нещодавно ПРМТУ стало відомо, що в даний момент в Гвінеї знаходяться два судна під українським прапором - GRAF VORONTSOV (IMO 8416877) та VIKING (IMO 7368669) з українцями на борту.

Ситуація така, що комерційний оператор суден, гвінейська компанія SONIT (Societe de Negoce International), усунулася від їх утримання, внаслідок чого, окрім невиплати заробітної плати екіпажам, перестали здійснюватися поставки провізії, прісної води і необхідних медикаментів. Екіпажам доводиться ловити рибу і смажити її прямо на палубі. На суднах водяться пацюки і таргани, в результаті браку санітарних засобів і ліків члени екіпажів схильні до інфекцій невстановленого походження.

На сьогоднішній день компанія має заборгованість по заробітній платі перед екіпажами суден за 4 місяці і за фрахт судна перед компанією-судновласником за 2 місяці. Також не був проведений своєчасний огляд суден Класифікаційним товариством України, в результаті чого минули їх класифікаційні документи, а одне з суден вимагає капітального ремонту.

Ми щиро сподіваємося на те, що незабаром вдасться спільними зусиллями доставити наших моряків додому. У свою чергу, попереджаємо вас про те, що після списання членів екіпажу компанія може відкрити набір команди на вищезгадані судна. З огляду на жалюгідний їх стан і неблагонадійність компанії-оператора Профспілка НЕ РЕКОМЕНДУЄ працевлаштуватися на ці судна.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ у парламенті Румунії

20 червня Олег Григорюк, Голова ПРМТУ, виступив у парламенті Румунії в Бухаресті, де відбулося засідання Комітету моряків Східної, Центральної Європи та Норвегії (SCOCEEN).

ПРМТУ зустрілась з моряками в Румунії

В рамках спільного проєкту Профспілки робітників морського транспорту України та ITF Seafarers' Trust ПРМТУ організувала першу зустріч з українськими моряками, які тимчасово перебувають у Румунії. Це важлива подія, адже наша мета – бути поруч з членами Профспілки, попри складні обставини, в яких вони опинилися через війну в Україні.

Дорогі моряки, з професійним святом!

Сьогодні, 25 червня, відзначається Міжнародний день моряка.

Єгипет ратифікував MLC, 2006

6 червня 2024 року Арабська Республіка Єгипет зробила важливий крок на шляху до покращення умов праці для моряків, ратифікувавши Конвенцію про працю в морському судноплавстві 2006 року (MLC, 2006).

Дякуємо за звернення!