GRAF VORONTSOV і VIKING. Профспілка застерігає!

Шановні моряки!

В рамках вже, на жаль, традиційної рубрики «Профспілка попереджає» в черговий раз застерігаємо вас від працевлаштування на риболовецькі судна.

Так, нещодавно ПРМТУ стало відомо, що в даний момент в Гвінеї знаходяться два судна під українським прапором - GRAF VORONTSOV (IMO 8416877) та VIKING (IMO 7368669) з українцями на борту.

Ситуація така, що комерційний оператор суден, гвінейська компанія SONIT (Societe de Negoce International), усунулася від їх утримання, внаслідок чого, окрім невиплати заробітної плати екіпажам, перестали здійснюватися поставки провізії, прісної води і необхідних медикаментів. Екіпажам доводиться ловити рибу і смажити її прямо на палубі. На суднах водяться пацюки і таргани, в результаті браку санітарних засобів і ліків члени екіпажів схильні до інфекцій невстановленого походження.

На сьогоднішній день компанія має заборгованість по заробітній платі перед екіпажами суден за 4 місяці і за фрахт судна перед компанією-судновласником за 2 місяці. Також не був проведений своєчасний огляд суден Класифікаційним товариством України, в результаті чого минули їх класифікаційні документи, а одне з суден вимагає капітального ремонту.

Ми щиро сподіваємося на те, що незабаром вдасться спільними зусиллями доставити наших моряків додому. У свою чергу, попереджаємо вас про те, що після списання членів екіпажу компанія може відкрити набір команди на вищезгадані судна. З огляду на жалюгідний їх стан і неблагонадійність компанії-оператора Профспілка НЕ РЕКОМЕНДУЄ працевлаштуватися на ці судна.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!