Day of the seafarer 2022

Любі моряки!

Вітаємо вас із вашим професійним святом — Міжнародним днем моряка!

2020 року пандемія COVID-19 перевала звичне життя кожної людини на нашій планеті. Пандемія показала всім і кожному, наскільки не готовими виявилась морська галузь та світові уряди до цього форс-мажору. Ми вистояли, стали сильніші.

24 лютого 2022 року застигло життя кожного українця. Війна ввірвалася у наші домівки, не залишивши осторонь нікого. Неймовірна стійкість та зусилля мільйонів людей, наші спільні зусилля, любі моряки, кожного дня наближають День Перемоги.

Українські моряки складають 8 % у світовому судноплавстві. Наразі близько 35-40 тисяч моряків позбавлені можливості перетинати кордон під час війни та не можуть працювати, ризикуючи втратити контракти. Але ми невпинно працюємо над тим, щоб ви отримали таку можливість.

Хочу побажати вам та вашим близьким мирного неба, світлих надій, впевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні. Всім тим, хто довго не бачив своїх рідних — бажаю якнайшвидше їх обійняти. Всім тим, хто залишив свої домівки — бажаю скоріше повернутися додому. Всім хто хоробро тримає наші рубежі на суші і на морі, під вогнем противника, на волонтерському фронті — ми бажаємо міцного здоров’я та незгасючої надії.

Ми обов’язково переможемо! З нами увесь світ! Слава Україні!

Більше новин з тегом #ITF

Iнспектори ITF повернули морякам $37,6 млн.

За минулий рік інспектори ITF повернули морякам понад 37 мільйонів доларів США заборгованості із заробітної плати, повідомляє Міжнародна федерація транспортників (ITF).

Звернення Голови ПРМТУ

Щодо процедури перетину кордону для моряків

Визначено порядок виїзду моряків для роботи на суднах

Кабінетом Міністрів України внесені зміни до Правил перетинання державного кордону України громадянами України та визначено порядок виїзду моряків, які прямують для роботи на морські судна та судна внутрішнього плавання

Підтримка сімей українських моряків та докерів у Німеччині

Як ми повідмляли раніше, Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) і німецька профспілка ver.di разом запустили благодійний проект для надання підтримки сім'ям українських моряків та докерів, що перебувають у Німеччині.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!