Безпека на першому місці

ПРМТУ передала світловідбивні жилети в Ізмаїльський порт

У нічний час доби робота у порту стає особливо складною. Важливо, щоб портовики почувалися захищеними на робочому місці. За запитом первинної профспілкової організації Ізмаїльського порту, ПРМТУ передала портовикам-членам Профспілки світловідбивні жилети.

«Безпека на робочому місці – один із головних пріоритетів для нас, – зазначив Олег Паскалов, голова ППО Ізмаїльського порту. –У темний час доби ризик нещасних випадків збільшується, тому світловідбивні жилети стають незамінним засобом захисту для портовиків, забезпечуючи їм безпеку на робот».

Більше новин з тегом #Портовики

Робоча зустріч очільників Профспілки Олега Григорюка та Адміністрації морських портів України Юрія Литвина

В офісі ПРМТУ відбулася робоча зустріч очільників Профспілки Олега Григорюка та Адміністрації морських портів України Юрія Литвина.

ПРМТУ представила Україну в Програмі розвитку портових працівників

За сприянням Профспілки робітників морського транспорту України, ПРМТУ та ДП «Адміністрація морських портів України» представили Україну в Програмі розвитку портових працівників (при обробці насипних вантажів) — Portworker Development Programme in Bulk Terminals (PDPII), запровадженій Міжнародною організацією праці. Навчання проходило на базі Корейського портового навчального інституту Бусану, який є найкращим експертним закладом з підготовки портових працівників в Кореї.

Солідарність без кордонів: європейські профспілки підтримують Україну

Цього тижня ПРМТУ взяла участь у Профспілковому саміті на підтримку України, організованому Європейською конфедерацією профспілок (ETUC). Він пройшов 22-23 квітня у м. Люблін (Польща) та об'єднав близько 120 представників різних профспілок Європи.

Сьогодні - Всесвітній день охорони праці

Професійна спілка робітників морського транспорту України провела нараду уповноважених представників з питань охорони праці, присвячену Всесвітньому дню охорони праці.

Дякуємо за звернення!